Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Протокол Prozorro

Документом, що закріплює рішення тендерного комітету є протокол засідання тендерного комітету, в якому зафіксовані підписи кожного з членів тендерного комітету, присутнього на засіданні, за кожним з пунктів голосування. Голосування членів тендерного комітету, його результати вносяться до протоколу та фіксуються підписами всіх учасників. Уповноважена особа приймає протокольне рішення, яке прирівнюється до протоколу тендерного комітету.

Протокол засідання тендерного комітету

В разі, коли один з членів тендерного комітету відмовляється ставити свій підпис під протоколом, цей факт фіксується у протоколі. Також необхідно зазначити причини, з яких член тендерного комітету відмовився підписувати документ.
Після того як тендерним комітетом було розглянуто всі тендерні пропозиції та прийнято відповідне рішення, за його результатами складається протокол.
Цей протокол оприлюднюється у системі того ж дня, коли і був затверджений. Системою оприлюднюється перелік Постачальників, що брали участь в тендері, та всі тендерні пропозиції даної закупівлі.

Дискваліфікація в системі публічних закупівель Прозорро

В разі, коли членами Тендерного комітету або Уповноваженою особою Замовника у якогось з Постачальників, що подав свою пропозицію, були виявлені ознаки, перелічені в статті 17 Розділу V Закону України «Про публічні закупівлі» (номер 922-VIII від 25.12.2015 року), приймається рішення про відсторонення такого учасника. На підставі цього рішення складається відповідний протокол, який підписується і оприлюднюється за вказаною вище процедурою.

Відміна закупівлі у системі публічних закупівель Прозорро

Може трапитись, що жоден учасників процедури закупівлі не зміг запропонувати Замовнику таку пропозицію, що відповідала б усім вказаним вимогам. В такому разі Тендерний комітет або Уповноважена особа відміняють дану закупівлю. Таке рішення та його детальне обґрунтування заноситься до протоколу/протокольного рішення, підписується відповідно членами Тендерного комітету або Уповноваженою особою/особами та оприлюднюється в системі.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__