Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Положення про ProZorro

В Розділі І Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року за номером 922-VIII встановлені загальні положення про функціонування системи електронних публічних закупівель Прозоро, в ньому закріплено основні принципи, спираючись на які буде проводитись взаємодія електронних майданчиків з системою ProZorro.
В Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженому Постановою КМУ від 24.02.2016 №166 закріплені ключові вимоги до майданчиків, порядок та умови авторизації та підключення до електронної системи. Також визначено порушення, у випадку яких майданчики будуть відключені від системи Прозоро, та інші міри відповідальності.
Спеціальна комісія здійснює авторизацію електронного торгівельного майданчика, і визначає рівень його акредитації. Торгівельний електронний майданчик «Українська універсальна біржа» акредитований МЕРТ за рівнями акредитації з I по IV
Також у вищевказаному Порядку були встановлені тарифи за подачу тендерної пропозиції. Слід зауважити, що даний пункт стосується лише постачальників, оскільки для державних установ, які є замовниками, учать в системі електронних закупівель повністю безкоштовна.

Процедури у системі Прозоро

Законом визначено три процедури, завдяки яким можуть здійснюватися публічні закупівлі:
 
  • Відкриті торги;
  • Конкурентний діалог;
  • Переговорна процедура.
Головною процедурою здійснення публічних закупівель є відкриті торги. Оскільки це зворотній аукціон, Законом встановлено, що відбуватися він може при наявності не менш, ніш двоє учасників. В цілому ж, взяти участь в будь-якому аукціоні може кожен бажаючий підприємець, що зареєструвався в системі.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__