Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Подати пропозицію на участь у державному тендері через Prozorro.Market

 

Нова опція «Прозоро.Маркет», скористатися якою усі бажаючі можуть на майданчику tender.uub.com.ua, представляє собою електронний сервіс, створений для оптимізації та поліпшення процесу державних закупівель в Україні. Його запровадили для забезпечення ще більшої прозорості та ефективності процесу придбання товарів бюджетними установами, створення сприятливих умов для вільної і чесної конкуренції між компаніями-постачальниками.

Переваги участі у державних тендерах через Prozorro.Market на майданчику Української універсальної біржі

Сучасний сервіс Прозоро.Маркет надає Замовникам і Постачальникам розширений функціонал та збільшує можливості останніх перемогти у бажаному тендері. Серед його основних особливостей:

  • Зростання конкуренції – формат максимально доступного електронного каталогу спрощує представлення своїх товарів широкому загалу для Постачальників. Відтак все більше підприємців змагаються на повністю прозорих тендерах, використовуючи для цього перевірений майданчик Української універсальної біржі. У підсумку виграють усі, адже бюджетні установи і організації економлять кошти держави, обираючи якісні товари за найнижчими цінами.
  • Зменшення адміністративних витрат – Замовники можуть швидко та ефективно знаходити товари у каталозі Прозоро.Маркет, без потреби проводити додаткові процедури закупівель. Це дозволяє економити час і кошти держбюджету.
  • Зручність для Постачальників, які тепер можуть легко проходити кваліфікацію, брати участь у процедурі «запит ціни пропозицій», швидко оновлювати інформацію про свій товар, реагувати на актуальні запити Замовників.
  • Забезпечення прозорості – усі процедури та пропозиції зберігаються в електронному вигляді, що робить їх доступними для громадськості. Це сприяє більшій відкритості тендерів та дозволяє ефективно долати корупцію.
  • Відсутність дискримінації – Прозоро.Маркет, скористатися яким просто зараз ви можете на майданчику УУБ, сприяє участі у закупівлях представників малого і середнього бізнесу. Цей сервіс дозволяє подавати пропозиції за максимально простою процедурою, уникаючи десятків штучних адміністративних перешкод.
  • Спрощення процедури закупівлі – Замовники легко знаходять необхідні товари за допомогою привабливого та інтуїтивно зрозумілого онлайн-каталогу. Їх тривалість також скорочена, а представлені Постачальники вже пройшли попередній відбір і отримали кваліфікацію.

Подати пропозицію через е-каталог Прозорро.Маркет на майданчику УУБ

Щоб подати пропозицію через електронний каталог Prozoro.Market, вам спершу потрібно пройти процедуру реєстрації на акредитованому майданчику tender.uub.com.ua. Використовуючи даний сервіс, Замовники обирають товари за їх технічними характеристиками і формують запит на ціни від Постачальників, вказуючи необхідну кількість, місце і терміни поставок.


Дізнатися більше про участь у тендерах за допомогою функції Прозорро.Маркет ви зможете, зателефонувавши нашим консультантам - (044)22-12-202. Отримуйте актуальну інформацію про нові закупівлі з нашої E-mail-розсилки. Бажаємо успіху!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__