Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Подати цінову пропозицію в каталозі Prozorro Market

на майданчику УУБ

Своїм клієнтам майданчик Української універсальної біржі пропонує взяти участь у закупівлях через зручний функціонал Прозоро Маркету. Дана опція робить державні тендери ще більш зрозумілими і доступними для усіх учасників процесу.

Ознайомитися з актуальними тендерами через

електронний каталог Prozorro Market

Зайшовши у відповідний розділ на майданчику УУБ, ви отримаєте доступ до по-справжньому інноваційного сервісу. Головною метою каталогу Prozorro Market стало вдосконалення існуючої системи проведення публічних закупівель. Окрім вирішення глобального завдання боротьби з корупцією, він залучає до тендерів більшу кількість учасників. У підсумку виграють усі: Постачальники економлять час і сили при підготовці тендерної документації, а Замовники швидко отримують потрібний товар за найоптимальнішою ціною.

Основні переваги послуги Прозорро Маркет:

  • Електронний каталог – Постачальники завчасно надають інформацію про власні товари із зазначенням їх основних характеристик та вартості. Це спрощує процес закупівлі для Замовників, адже вони можуть швидко і зручно знаходити необхідну продукцію, оминаючи складну процедуру оформлення тендерних пропозицій.
  • Швидкість і ефективність – за допомогою Прозорро Маркет, державні органи проводять закупівлі значно швидше, оскільки вони обирають товари безпосередньо з уже сформованого каталогу. Це дозволяє економити час та зусилля, що важливо для ефективного використання бюджетних коштів.
  • Прозорість і висока конкуренція – е-каталог, отримати доступ до якого ви можете на майданчику Української універсальної біржі, сприяє розвитку здорової конкуренції, оскільки даний сервіс дозволяє багатьом учасникам долучатися до тендерів та пропонувати свої товари. Відтак, ціни стають нижчими, а якість закупівель зростає в рази.
  • Зменшення корупції – досягається завдяки цілковитій прозорості і контрольованості процесу.

Взяти участь у державних закупівлях за допомогою сервісу

Прозоро Маркет на майданчику Української універсальної біржі

Електронний каталог Prozoro Market, доступний усім бажаючим на акредитованому майданчику tender.uub.com.ua, відкриває нові можливості для Постачальників. Тепер представники бізнесу мають справу зі значно меншою кількістю адміністративної роботи, оскільки можуть самостійно оновлювати свої каталоги та взаємодіяти з державними Замовниками онлайн. Це також робить їх товари більш доступними для ринку державних закупівель.

Функція «Прозорро.Маркет» стала важливим інструментом реформування системи державних закупівель в Україні. Вона зробила цю сферу більш прозорою, ефективною і вигідною для всіх учасників. Даний сервіс сприяє збільшенню конкуренції, нівелює корупційні махінації та спрощує доступ постачальників до ринку державних закупівель.

Більше інформації про участь у тендерах через Prozorro Market ви дізнаєтеся у консультантів майданчика УУБ - (044)22-12-202. Також стежте за новинами з електронної розсилки або підписавшись на офіційну сторінку платформи tender.uub.com.ua у Facebook.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__