Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Перемогти у державному тендері через каталог Прозоро Маркет на tender.uub.com.ua

Сьогодні учасники державних тендерів можуть отримувати бажані замовлення за допомогою простої і ефективної процедури – електронного каталогу Prozorro Market. Доступ до даного сервісу усі бажаючі можуть отримати, зареєструвавшись на акредитованому майданчику Української універсальної біржі.

Взяти участь у держзакупівлях просто і легко за допомогою Прозоро.Маркета

Prozorro Market, ознайомитися з яким Постачальники можуть на майданчику tender.uub.com.ua, являється першим офіційним державним маркетплейсом, робота якого є аналогічною до великих інтернет-магазинів. Активно використовуючи даний сервіс, сьогодні приватні підприємці без проблем збувають свою продукцію державним організаціям і установам.

До переліку товарів, які Замовник може придбати саме через Прозоро Маркет на майданчику УУБ, входять:

 • продукти харчування;
 • комп’ютерна і офісна техніка;
 • канцтовари;
 • інструменти;
 • будматеріали;
 • одяг, взуття;
 • меблі;
 • електроніка;
 • електроенергія;
 • ліки, медичне устаткування.

Перелік товарів у каталозі постійно збільшується, тож пропонуємо підписатися на нашу E-mail-розсилку, щоб вчасно дізнаватися про усі оновлення.

Щоб отримати доступ до закупівель, які публікуються у Prozorro.Market, Постачальники мають пройти кваліфікацію. Даний етап передбачає надання на розгляд адміністратора переконливих доказів постачання аналогічних товарів іншим покупцям.

У свою чергу, Замовники купують необхідну продукцію, використовуючи одну з наступних процедур:

 1. пряма угода – підходить для тендерів, бюджет яких не перевищує 50 000 грн.
 2. публікуючи запит ціни пропозицій – якщо вартість закупівлі не перетинає позначку у 200 тис. грн.

Пройти кваліфікацію у Prozorro Market на

електронному майданчику Української універсальної біржі

Термін «запит ціни пропозицій» означає, що Замовники мають змогу отримувати цінові пропозиції від Постачальників та обирати найкращу із запропонованих. Дана процедура має свої переваги:

 • відкритість, стимулювання вільної конкуренції. Обираючи цю опцію, Замовник оголошує свої вимоги та надсилає Постачальникам запит щодо їхніх пропозицій на певні товари. Такий підхід сприяє створенню сприятливого конкурентного середовища, адже чим більше Постачальників відгукується, тим меншою буде кінцева вартість продукції для держави;
 • гнучкість – серед десятків категорій і різноманітних продуктів Замовник легко відшукає товар, який відповідатиме саме його потребам;
 • електронний формат – дозволяє замовляти необхідні товари з будь-якої точки. Достатньо мати комп’ютер з доступом до Інтернету. Це значно полегшує подачу і подальшу оцінку пропозицій.

Замовник аналізує отримані пропозиції і обирає ту, яка найкраще відповідає його потребам і вимогам, включаючи ціну та інші важливі фактори, такі як терміни і умови поставок. У підсумку е-каталог Прозоро Маркет допомагає організаціям-замовникам отримати кращі умови від постачальників та забезпечує ефективність закупівельного процесу. Тож сьогодні цей інструмент відіграє важливу роль у створенні і підтримці конкурентної атмосфери з метою визначення найкращих пропозицій на ринку державних закупівель.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__