Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Долучайтесь до закупівель на платформі Prozorro Market

Prоzorro Market - це інноваційна платформа, створена з метою проведення ефективних та прозорих закупівель. Долучившись до маркету через акредитований майданчик ТОВ “Українська універсальна біржа”, ви отримаєте безліч можливостей для розвитку бізнесу.

Переваги сервісу Прозорро Маркет для Замовників та Постачальників

Впровадження сервісу Прозорро Маркет дозволило зробити справжню революцію у сфері державних закупівель. Завдяки цій інноваційній платформі Замовники можуть значно швидше проводити потрібні тендери, а Постачальники - отримати ще один дієвий варіант для розширення можливостей власного бізнесу.

Використання маркету Prozorro надає ще низку переваг учасникам закупівель. Зокрема Замовники отримують:

  1. Можливість швидко, у 9-денний строк, провести закупівлю необхідного товару.
  2. Надзвичайно прості умови оголошення тендеру. Для проведення закупівлі у Прозорро Маркет не потрібно готувати тендерну документацію та технічні вимоги. Також немає потреби проводити кваліфікацію Постачальника.
  3. Гарантії безпеки укладеної угоди. Доступ до маркету мають лише ті Постачальники, що надали всю необхідну документацію та пройшли кваліфікацію. Тому Замовники можуть бути впевнені в якості товарів, що знаходяться в електронному каталозі Prozorro Market.

Маркет також надає низку переваг Постачальникам, зокрема:

  1. Простий процес участі в закупівлях. Відтепер більше не потрібно кожного разу проходити кваліфікацію. Виконайте цю процедуру один раз та очікуйте на запити від Замовників.
  2. Значно швидший та менш затратний процес підготовки документації.
  3. Доступ до величезного ринку, оскільки все більше Замовників долучаються до роботи в сервісі Прозорро Маркет, зокрема й через акредитований майданчик ТОВ “Українська універсальна біржа”.

Вагомою перевагою маркету є зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє навіть новачкам у сфері закупівель розібратися в принципах його роботи.

Взяти участь у закупівлях на Prozorro Market через акредитований майданчик ТОВ “Українська універсальна біржа”

Важливим кроком до більшої прозорості та ефективності державних закупівель є сервіс Prozorro Market”, який відкриває нові можливості як для учасників.

Для Замовників це означає більший та якісніший вибір товарів, що сприяє отриманню кращих умов і пропозицій. Для Постачальників ця ініціатива відкриває доступ до нових можливостей для розвитку бізнесу. Вони можуть брати участь у різноманітних закупівлях через акредитований майданчик ТОВ “Українська універсальна біржа”, що сприяє збільшенню обсягів продажів та залученню нових клієнтів.

У разі виникнення труднощів участі у закупівлі на платформі Прозорро Маркет - скористайтесь консультацією фахівців УУБ, зателефонувавши за номером (044) 221-22-02. Персональний менеджер допоможе розв’язати будь-яке ваше питання та супроводить у процесі. Бажаємо успіхів!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__