Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Оскарження в Prozorro

Процедура оскарження в Прозоро застосовується з метою захисту прав Постачальника які були порушені внаслідок неправомірного рішення чи бездіяльності Замовника. Приводом до звернення фізичної або юридичної особи до Органів оскарження є порушення її законних інтересів та визначених прав в сфері публічних закупівель.

Порядок оскарження в ProZorro

Скарга може подаватися лише в форматі електронного документу. Суб’єктом оскарження заповнюється відповідна форма на авторизованому Майданчику. Одразу після подання оскарження в Прозоро, система автоматично вносить його до реєстру і формує реєстраційну картку. Оприлюднення скарги з реєстраційною формою відбувається того ж дня на сайті Уповноваженого органу.

Як написати скаргу в орган оскарження Прозоро

Інформація, яку Скаржник має вказати в скарзі:
  1. Об’єкт оскарження, тобто, Замовник, на дії якого подається скарга;
  2. Суб’єкт оскарження — Постачальник, що подає скаргу: назва компанії або ім’я фізичної особи, місце її знаходження або проживання;
  3. Підстави: посилання на порушення процедури закупівлі, неправомірні дії Замовника чи його бездіяльність;
  4. Обґрунтування скарги;
  5. Вимоги.
До скарги слід додати наявні підтвердження порушень Замовником процедури закупівель - матеріали та документи електронного формату. Також прикріплюється файл з підтвердженням оплати подання скарги.
Інформація щодо Скаржника не є конфіденційною, вона з’являється на веб-порталі в момент оприлюднення скарги.

Як проходить процедура оскарження у ProZorro

Подання скарги на порушення умов закупівлі має відбуватися не пізніше ніж за чотири дні до моменту закінчення прийому пропозицій. Рішення по розгляду скарги приймається Органом оскарження в триденний термін, тобто, за один день до завершення планового прийому пропозицій.
В разі, коли приймається рішення про відмову в задоволенні скарги у Прозоро, торги відбуваються в запланований термін. Якщо скарга прийнята до розгляду, оскаржуваний тендер блокується до закінчення розгляду справи. В період блокування Замовник має можливість змінювати деякі деталі Тендерної документації, Учасники торгів також можуть змінювати існуючі пропозиції або подавати нові.
Розблоковується оскаржуваний тендер через публікацію відповідного рішення Уповноваженого органу, якщо таке буде прийнято.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__