Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як працює сайт тендерів ProZorro?

Електронний сайт тендерів ProZorro - кращий приклад того, що бізнес може отримувати вигідні держзамовлення на товари і послуги без хабарів і «відкатів». У всіх учасників торгів абсолютно рівні умови, тому за їх підсумками автоматично обирається найкраща пропозиція.
Система ProZorro була створена для організації державних закупівель і продажу активів банківських установ, а також бюджетних підприємств. Завдяки їй величезна кількість підприємців з усіх куточків країни отримала можливість брати участь в чесній боротьбі за вигідні контракти. Це забезпечує бізнесменам високий заробіток без зайвих витрат на рекламу для залучення потенційних клієнтів. Крім того, це потужний поштовх у розвитку бізнесу, адже досвід виконання держзамовлень піднімає репутацію компанії, стимулює приплив якісних кадрів, розширює бюджет на придбання обладнання тощо. Система є загальнодоступною, а оцінка всіх поданих заявок від виконавців проводиться автоматично. Таким чином, вибір переможця торгів відбувається неупереджено, що виключає корупційний фактор.

Мета створення тендерних сайтів в Україні

Участь в тендері з боку замовника і виконавця можлива тільки за допомогою спеціальних електронних майданчиків. Сам державний сайт prozorro.gov.ua не передбачений для функцій реєстрації, подання пропозицій тощо. Він виступає своєрідним інформатором, який робить загальнодоступними відомості про діяльність державних структур. Такий формат публікації даних спрощує відстеження корупційних схем для ЗМІ та компетентних органів.
«Українська універсальна біржа» - це офіційний сайт тендерів (tender.uub.com.ua), функціоналом якого передбачені публікація держзакупівель про заплановані торги, подача пропозицій від учасників, коригування ставок, оспорювання результатів аукціону та інше. Портал підключений до центральної бази даних ProZorro і відображає відомості з аналогічних електронних майданчиків. Його робота здійснюється на підставі договору, складеного адміністрацією системи ProZorro після проходження відповідного тестування в 2016 році.
Сайт по тендерам надає інформацію про всі опубліковані закупівлі в режимі реального часу. Користувачі отримують повідомлення про торги, які їх цікавлять на електронну пошту після вибору необхідних параметрів для розсилки.

Переваги офіційного сайту тендерів - «Українська універсальна біржа»

Щоб мати право публікувати тендер, сайт tender.uub.com.ua пройшов відповідну акредитацію Міністерства економічного розвитку і торгівлі. «Українська універсальна біржа» має кілька важливих переваг у порівнянні з іншими подібними ресурсами. У їх числі:
  • Офіційне тестування. Авторизація в базі даних системи ProZorro здійснюється тільки після відповідної перевірки.
  • Повний функціонал. Деякі сайти є аналогом дощок оголошень, не дозволяючи повноцінно брати участь в тендері. «Українська універсальна біржа» дає можливість зареєстрованим користувачам брати участь в тендерах на державні закупівлі.
  • Інформаційне наповнення. Цей сайт тендерів України дає доступ до аналітичних матеріалів і статей з тематики держзакупівель. Тут можна знайти корисні поради досвідчених учасників торгів, рекомендації про те, як подати заявку, щоб вона принесла вигідний контракт. Відвідувачам також доступні графічні і відеоінструкції.
  • Професійне консультування. До співробітників колл-центру можна звернутися на будь-якому етапі пошуку або участі в державному тендері, щоб отримати докладне роз'яснення з питань, що цікавлять.
«Українська універсальна біржа» може похвалитися членством в профільних союзах і асоціаціях, а також наявністю діючих представництв у регіонах.

Функції веб-сайту по тендерам

Всі тендери офіційний сайт публікує по розділах, категоріях і підкатегоріях. Це спрощує пошук для учасників держзакупівель, які цікавлять. Користувачі ресурсу також можуть:
  • працювати з системою, перебуваючи в будь-якій точці світу;
  • публікувати держзакупівлі;
  • реєструвати пропозиції на поставку товарів або послуг;
  • отримувати регулярну щоденну і щотижневу розсилку на електронну пошту (параметри пошуку задаються вами).
Завдяки інформаційному розділу новачки можуть детально розібратися в алгоритмі функціонування системи і підготуватися до можливих труднощів в процесі подачі заявки, щоб грамотно сформулювати пропозицію, яка буде мати вагомий шанс на перемогу в торгах і отримання вигідного контракту.
«Українська універсальна біржа» має максимальний, четвертий рівень акредитації, тому є перевіреним сервісом, яким користуються тисячі підприємств з різних регіонів країни. Вже сьогодні сотні приватних підрядників і постачальників завдяки цій біржі отримують багатомільйонні контракти і широкі перспективи для бізнесу, поки інші не наважуються спробувати сили в сфері держторгів.
Підпишіться на розсилку, яку регулярно готує наш сайт з тендерами, і будьте в числі перших, хто дізнається про найпривабливіші торги. Маючи більше часу на підготовку, можна зміцнити позиції в порівнянні з конкурентами.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__