Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Подати пропозицію в електронному каталозі Прозоро Маркет

на майданчику УУБ

 

Для максимальної зручності Постачальників електронний майданчик Української універсальної біржі запустив інноваційний сервіс Прозорро Маркет. Ми піклуємося про своїх клієнтів і активно долучаємося до різноманітних ініціатив, метою яких є покращення процесу закупівель в Україні.

 

Прозорро Маркет – долучайтеся до публічних закупівель

на майданчику tender.uub.com.ua

Система публічних закупівель Прозорро створена з метою забезпечення прозорості, конкурентного середовища та ефективного використання державних коштів. Прозорро.Маркет грає ключову роль у реалізації концепції «Електронного державного закупівельного майданчика» і є важливою складовою екосистеми Prozorro.

Які саме переваги Постачальникам, що приймають участь у тендерах на майданчику УУБ, надає сервіс Прозорро Маркет?

  • Можливість брати участь у держзакупівлях так само легко, як і робити покупки на улюблених маркетплейсах.
  • Закупівлі через Прозорро Маркет на майданчику Української універсальної біржі є максимально доступними і ефективними для усіх сторін – державних органів, бізнесу та громадськості.
  • Як і в цілому на Prozorro, уся інформація тут є повністю публічною. Це означає, що будь-який громадянин чи підприємство може слідкувати за торгами, перевіряти умови угод, і переконатися, що закупівлі відбуваються відкрито та чесно.
  • Боротьба з корупцією. Прозорро Маркет робить закупівельний процес більш прозорим і великою мірою допомагає запобігати незаконним зловживанням у сфері державних тендерів. Це заощаджує кошти держбюджету та створює в країні сприятливий бізнес-клімат.
  • Зручність і ефективність. Електронний сервіс Prozoro Market надає користувачам практичні візуальні інструменти для пошуку і аналізу актуальних тендерів та подачі заявок на участь в них. Це полегшує життя Замовникам і Постачальникам, роблячи процес швидким і простим.

Для приватних підприємців Прозорро Маркет відкриває нові можливості для отримання державних замовлень і розвитку бізнесу. За рахунок повністю публічної інформації та чесної конкуренції, малі і середні компанії мають однакові шанси на рівні з великими корпораціями.

 

Взяти участь у державному тендері через Прозорро Маркет

майданчика Української універсальної біржі

Узагальнюючи, варто сказати, що електронний каталог Прозорро Маркет, скористатися яким ви можете на майданчику tender.uub.com.ua, є важливим інструментом реформування системи державних закупівель в Україні. Він, безумовно, сприяє прозорості усіх процесів, формуванню здорового конкурентного середовища та ефективному використанню бюджетних коштів. Цей сервіс допомагає подальшому розвитку України та покращенню життя її громадян.


Якщо у вас виникнуть питання щодо того, як користуватися даною послугою на майданчику Української універсальної біржі, задайте їх нашим консультантам - (044)22-12-202. Пройдіть швидку процедуру реєстрації та вже зараз користуйтеся усіма перевагами зручного і доступного сервісу Прозорро Маркет.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__