Головна сторінка порталу електронних закупівель

З 2016 року в Україні функціонує електронна система державних закупівель «Прозоро» (ProZorro).
Вона дозволяє підприємствам проводити торги в онлайн-режимі. Строго кажучи, «Прозоро» є відкритою базою даних, а безпосередньо закупівлі здійснюються на акредитованих торгових майданчиках. До таких офіційним порталам відноситься «Українська універсальна біржа» tender.uub.com.ua. Портал закупівель, головна сфера діяльності якого - організація тендерів, виконує ще й інформаційні функції.

Можливості сайту

Інтерфейс сайту УУБ максимально лаконічний і простий. У верхній частині сторінки є два розділи: для замовників і для постачальників. Вони допоможуть новачкам розібратися в тонкощах системи «Прозоро», а досвідченим користувачам - швидко створити і провести тендер. На основній сторінці виводяться списки актуальних закупівель, за якими можна отримати детальну інформацію. Дані регулярно оновлюються.
Портал електронних закупівель передбачає пошук по системі. Для цього потрібно ввести назву товару, його код, номер Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України. Крім того, можна встановити фільтри за часом, статусу тендера, розміром бюджету.

Додаткові сервіси

На порталі розміщено статті про «Прозоро», в яких аналізується робота системи, розповідається про зміни в профільних законодавчих актах. Офіційний сайт закупівель «Українська універсальна біржа» періодично проводить навчальні семінари, зареєструватися на них можна, заповнивши спеціалізовану форму.
Щоб отримувати свіжу інформацію про тендери та новинах, пов'язаних з ними, для отримання дозволу на розсилку. Для реєстрації необхідно вказати адресу електронної пошти і вибрати категорії, які вас цікавлять.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__