Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Офіційний сайт закупівель - "Українська універсальна біржа"

"Українська універсальна біржа" з 2016 року підключена до єдиної бази даних системи Прозорро. Цей майданчик є найавторитетнішим на території країни і дозволяє брати участь в публічних торгах як державним, так і приватним організаціям. Головний портал закупівель tender.uub.com.ua акредитований Міністерством економічного розвитку і торгівлі та має I-IV рівень акредитації.
Наша майданчик - незамінний помічник постачальникам, підрядним компаніям, а також всім, хто хоче займатися держзакупівлями швидко, без ризику втрати грошей. Ми працюємо з 1997 року, маємо великий досвід співпраці з підприємствами різної сфери діяльності. Пропонуємо взяти участь в державних закупівлях Prozorro через наш портал, гарантуємо прозорість аукціонів і чесну конкуренцію.

5 причин працювати в системі Прозорро на порталі електронних закупівель tender.uub.com.ua

Вибравши для торгів наш офіційний портал електронних закупівель, користувач має можливість:
  • Бути в курсі всіх нових і актуальних тендерів на майданчику Прозорро. Як тільки замовник публікує тендер про закупівлю в системі Prozorro, наш сервіс відправить лист на електронну пошту. Визначити потрібну сферу і регіон країни, щоб не пропустити вигідні для себе торги.
  • Отримати доступ до відео інструкціям та інших матеріалів, які допоможуть ефективно працювати в системі закупівель. Ролики викладені на YouTube-каналі "Українська універсальна біржа". Тут учасник торгів знайде відповіді на всі хвилюючі питання: як зареєструватися на Прозорро, поповнити рахунок в профілі держзакупівель та інше.
  • Подавати заявку на участь в торгах, робити ставки, стежити за ходом аукціону. На державному сайті prozorro.gov.ua можна тільки моніторити ситуацію по тендерам. Тут відображається вся інформація, але виконувати будь-які дії через сайт не вийде. Щоб подати пропозицію в тендер, необхідно використовувати акредитовані майданчики Прозорро, такі, як "Українська універсальна біржа".
  • Отримати консультацію в службі підтримки. Звернувшись до служби підтримки порталу, можна швидко вирішити питання, що стосуються нюансів роботи з майданчиком закупівель. Підтримка фахівців надається по телефону. Є кнопка зворотного зв'язку.
  • Оформити банківську гарантію на тендер Актуально для організаторів аукціону. На випадок, якщо переможець торгів не виконує взяті на себе обов'язки за договором, сума тендеру виплачується замовнику банком. Щоб дізнатися подробиці або подати заявку на гарантію через офіційний сайт закупівель tender.uub.com.ua, звертайтеся до консультантів.
Діяльність "Українській універсальній біржі" регламентується законодавством України, здійснюється відповідно до його вимог. Щоб не порушувати закон, всі замовники і учасники торгів зобов'язані прочитати і підписати Договір про надання послуг з використання електронного майданчика для закупівель. Типові договори є на сайті у відповідному розділі “Договори”.
Торги в системі Прозоро.Держзакупівлі через tender.uub.com.ua - це швидко і надійно. Тут можна знайти покупця не виходячи з кабінету в режимі он-лайн і стежити за аукціоном з будь-якої точки світу через Інтернет. До того ж, вартість участі в тендері нижче ціни на рекламу та інші маркетингові заходи для залучення покупця.
Оптимізуйте бізнес витрати з "Української універсальної біржею". Чекаємо Вас на майданчику.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__