Торгові майданчики держзакупівель Прозорро - просто і доступно про головне.

За останні 5 років українське суспільство здійснило значний стрибок в питанні популяризації електронних технологій в області ведення бізнесу.
Для проведення своїх закупівель приватні і бюджетні організації все частіше використовують електронні торговельні майданчики. Держзакупівлі проводяться виключно в електронному вигляді в зв'язку з нормами нормативних актів, таких як Закон України «Про державні закупівлі», відповідних Постанов Кабінету Міністрів України та наказів Міністерства економічного розвитку України.
Практично всі державні замовники вже на своєму досвіді усвідомили, що ж таке електронна торговельна площадка (держзакупівлі з 2016 року публікуються ними тільки через майданчики, які пройшли відповідну акредитацію МЕРТ). Тепер на початку кожного бюджетного року бюджетна організація, державне або комунальне підприємство - зобов'язані опубліковувати спершу свій реєстр закупівель на поточний рік (план закупівель).
Протягом року, вже у міру необхідності замовники публікують безпосередньо електронні закупівельні процедури, які були передбачені в цьому плані. У разі необхідності в план можуть вноситися зміни, які також публікуються для всього суспільства.
Надалі система держзакупівель Прозорро автоматично забезпечує відображення цієї інформації на всіх електронних майданчиках, які до неї підключені і через які постачальники можуть подати свої заявки на участь.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__