Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Держзакупівлі на торгових майданчиках Prozorro

Починаючи з серпня 2016 року, держзакупівлі здійснюються тільки на торгових майданчиках, підключених до системи Prozorro. «Українська універсальна біржа» акредитована МЕРТ і має I, II, III і IV рівень. Це офіційний майданчик публічних закупівель, який підключений до центральної бази даних Прозорро. На нашій платформі tender.uub.com.ua опубліковані всі тендери, створені в системі.
Prozorro дозволяє підприємствам відкрито проводити торги в Інтернеті. Враховуйте, що на офіційному сайті системи prozorro.gov.ua не можна опублікувати закупівлю або брати участь в тендері. Ця можливість є на електронних торговельних майданчиках держзакупівель, таких як tender.uub.com.ua.

Процедури в системі держзакупівель: поділ за вартістю

Державні тендери діляться на процедури в залежності від бюджету закупівлі:
  • допорогових- в цю категорію потрапляють товари та послуги, які за вартістю виходять не більше 200 000 грн., роботи - до 1 500 000 грн.;
  • надпорогові- сюди відносяться масштабні закупівлі, що перевищують вищевказаний бюджет.
Ви може вибрати в реєстрі держзакупівель на сайті «Українська універсальна біржа» потрібну Вам процедуру і прийняти участь в тендері.
Alternate Text
Пропозиції на участь у тендері можуть подавати Учасники, які підписали "Договір про надання послуг з використання електронного майданчика (для Учасників)" з акредитованим майданчиком ProZorro, наприклад з tender.uub.com.ua. Завантажити Договір можна тут:
Alternate Text

Як проходять держзакупівлі на електронних торговельних майданчиках?

Система передбачає 3 варіанти взаємодії Замовника і Учасника. Існують такі процедури:
  1. Відкриті торги. Починаються з публікації закупівлі державними або комунальними підприємствами України. Бажаючі взяти участь в тендері можуть задавати питання Замовникам. У визначений системою держзакупівель час проходить аукціон (редукціон) та розгляд замовником пропозицій (5-20 робочих днів). Після вибору кращих умов поставки товарів або виконання послуги, робіт, укладається договір з переможцем тендеру.
  2. Конкурентний діалог.Використовується для переговорів з постачальниками ще до визначення умов проведення тендеру. Конкурентний діалог потрібен при складних закупівлях, допомагає замовникам визначити параметри робіт або послуг, що реалізуються через акредитовані майданчики Prozorro.
  3. Переговорна процедура. Замовник укладає договір з учасником після проведення переговорів між сторонами. Для використання переговорної процедури знадобиться протокол тендерного комітету.

Переваги системи держзакупівель Прозорро

Чим електронні торги залучають учасників:
  1. Інформація про державні закупівлі та умови їх проведення знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті Прозорро і торгових майданчиках, в тому числі і на tender.uub.com.ua.
  2. Онлайн-пошук замовника / покупця. Не виходячи з дому або робочого кабінету можна взяти участь в тендері і знайти замовника робіт та послуг, покупця товарів. Доступ до майданчика з усієї України - з будь-якої точки світу.
  3. Державні органи не платять за організацію тендера, представники бізнесу вносять плату за тарифом КМУ від 17 до 1700 грн. У порівнянні з рекламним бюджетом по залученню споживачів - це невеликі суми.
Крім того, в Prozorro діє процедура оскарження держзакупівель. Постачальник має право подати скаргу в Антимонопольний комітет.
Виникли питання по роботі торговим майданчиком держзакупівель? Телефонуйте на гарячу лінію нашої служби підтримки: +38 (044) 221 22 02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__