Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Одеські тендери - як не допускати помилок?

По частині державних тендерів Одеса і область займають четверту позицію серед найактивніших замовників з держзакупівель. Найбільше оголошень публікують одеські облдержадміністрація та міськрада, «Адміністрація морських портів України», а також регіональні управління центральних органів влади, таких як Мінінфраструктури, МВС та Міносвіти. Велика частина держзамовлень надходить на будівельні та ремонтні роботи, енергоносії і послуги в сфері охорони здоров'я. Стати переможцем такого тендеру можуть підприємства з будь-якого регіону. Головне - побудувати правильну стратегію і виключити помилки.

Перевірка даних для тендера в Одесі

Важливо відповідально підійти до підготовки тендерної документації, адже її можуть відхилити навіть при виявленні найменшої формальної помилки. Краще організувати перевірку даних в кілька етапів, задіявши різних людей.
Пропозиція подається українською мовою. Це стосується і всіх доданих презентацій, технічних описів, сертифікатів тощо. Якщо вони оформлені на іншій мові, потрібно надати оригінал з українським перекладом.
При необхідності завантаження даних про тендерне забезпечення важливо надати і електронну банківську гарантію, завірену цифровим підписом. Якщо її не буде, тендерний комітет має право відмовити в реєстрації пропозиції.

Оперування ціною на одеських тендерах

Згідно зі статистикою, тендери в Одесі в більшості випадків виграють постачальники, які запропонували саму низьку ціну на послуги/товари. Але в деяких торгах застосовуються і нецінові критерії відбору переможця, такі як:
  • плановані терміни здачі проекту;
  • наявність в штаті співробітників необхідної кваліфікації;
  • умови оплати;
  • гарантійне обслуговування;
  • розмір експлуатаційних витрат.

Фактор часу при проведенні тендерів в Одесі

Час стане вагомою перевагою, якщо вміло розпоряджатися ним. Тому краще подавати пропозицію відразу після публікації оголошення замовником. Таку оперативну реакцію забезпечить електронна розсилка «Українській універсальній біржі». Сайт tender.uub.com.ua підключений до центральної бази системи Прозорро.Держзакупівлі, тому користувачі дізнаються про появу нових тендерів першими.
Завчасно подбайте про збір документів, які будуть потрібні в разі перемоги. Це стосується довідок про відсутність непогашеної судимості і боргів по податках/зборах. Якщо їх оформленням займатися після аукціону, то можна не вкластися у відведені терміни, так як довідки видаються протягом 10 днів, а надати їх потрібно протягом 5 днів.
Дізнатися більше про процедуру проведення тендерів, вивчити досвід інших підприємств і продумати власну стратегію участі допоможуть інформаційні та відеоматеріали на сайті «Української універсальної біржі». При необхідності користувачі можуть проконсультуватися з фахівцями служби підтримки.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__