Хто частіше за всіх в Україні проводить тендери? Одеса серед лідерів

У Київській, Дніпропетровській та Донецькій областях, в порівнянні з іншими регіонами України найбільше проводяться тендери.
Одеса ж займає почесну четверту позицію в рейтингу оголошених закупівель, завдяки тому, що державні органи та підприємства з цього регіону провели вже понад 97 тисяч закупівельних процедур, згідно з інформацією з сайту bi.prozorro.org. Такий стан Одеси, враховуючи, що місто розташовується на морському узбережжі, обумовлено наявністю розгорнутої портової та промислової інфраструктури та не викликає подиву.
Більше за інших держустанов, за даними з того ж аналітичного сайту бі прозорро, оголошують та проводять тендери в Одесі такі Замовники, як:
  1. Одеська ОДА (Одеська облдержадміністрація);
  2. Одеський ГС (Одеська міськрада);
а також представництва центральних органів влади, які оголошують закупівлі з місцем доставки товару або виконання робіт на території Одеси і Одеської області:
  1. Міністерство Інфраструктури України;
  2. МВС України;
  3. Міністерство освіти України
ільшу конкурентну закупівлю в Одесі провела ЮФ ДП «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація морського порту «Південний»). Очікувана вартість контракту склала понад 1,1 млрд. грн. З подробицями цього тендеру бажаючі можуть ознайомитися, перейшовши за посиланням.
Таким чином, починаючи з 2016 року, 1,5 тисячі Замовників заощадили за допомогою електронних торгів більше ніж 2 млрд. грн. А також залучили до торгів понад 16 тисяч підприємств, як з нашої країни, так і з інших країн світу.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__