Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендерні закупівлі в Україні через систему Prozorro

Тендерні закупівлі в Україні проводяться через систему електронних торгів Prozorro. Тендери оголошують на покупку товарів, послуг або робіт. Переможцем система обирає того Учасника, який на редукціоні запропонував найменшу ставку, а також чиї умови підійшли Замовнику. Для Постачальників (Учасників) - це можливість отримати на гарних умовах довгострокове замовлення на поставку товарів або виконання послуг, робіт. Для Замовників - швидко знайти виконавця для вирішення різних завдань: від проведення капітального ремонту до поставки продукції.
Тендери і державні закупівлі проходять на акредитованих торгових майданчиках Прозорро. Один з таких - «Українська універсальна біржа» tender.uub.com.ua ща має рівень акредитації I-IV. Після реєстрації на сайті доступна можливість створити тендер і взяти участь у закупівлях.

Як проходять тендерні закупівлі?

Законодавство України передбачає, що тендери проводять із застосуванням 2-х процедур:
 • Відкриті торги - беруть участь будь-які суб'єкти господарювання. Це основна процедура проведення закупівель і тендерів в нашій країні. Починається з подачі і розкриття пропозиції на акредитованих майданчиках Прозорро, як tender.uub.com.ua. Учасники можуть задавати питання по тендеру. Замовник повинен відповісти протягом 3-х робочих днів. Потім проводиться редукціон на зниження ціни і визначається краща пропозиція. З переможцем укладається договір, який публікується в системі. Також буде відома інформація про відхилених пропозиціях.
 • Конкурентний діалог - допомагає Замовникам до оформлення заявки на тендер переговорити з Учасниками торгів. В процесі таких переговорів з'ясовують параметри робіт або послуг, що виставляються на тендерні закупівлі в Україні. Крім того, конкурентний діалог допомагає визначитися із закупівлею юридичних, консультаційних послуг при замовленні, наприклад, наукових досліджень. Процедура проходить в 2 етапи: надання рішень на вимогу замовника та визначення вартості робіт.
Законодавчо визначено, що без тендеру проводиться переговорна процедура закупівлі. Так як конкурентний відбір в процесі переговорів не проводять.

Що потрібно знати про тендерні закупівлі в Україні?

Корисна інформація для бажаючих взяти участь в електронних торгах:
 1. У системі Прозорро проводять допорогові та надпорогові закупівлі. Класифікація залежить від вартості закупівлі. До 200 000 грн. для категорії «Товари та послуги» або 1 500 000 грн. для категорії "Роботи" потрапляє в допорогові закупівлі, понад - це надпорогові.
 2. Передбачена можливість проведення «європейських торгів» з публікацією на англійській мові. Відмінність від стандартного відкритого редукціона - терміни, етап прекваліфікації, заповнення оголошення на українській та англійській мовах.
 3. Замовник у відкритих торгах починає вивчати пропозиції, починаючи з учасника, який запропонував мінімальну ціну. Всі заявки можна не розглядати, якщо умови першого підійшли - укладається договір.
 4. Тендер на закупівлю з одним учасником не відбудеться. Потрібно 2 і більше бажаючих взяти участь в аукціоні.
Одне з головних умов тендерів - відсутність вимог замовника, які обмежують конкуренцію між учасниками. Норми по змісту тендерної документації встановлено Законом України № 922.

Переваги системи тендерних закупівель в Україні

Електронні торги - зручний формат співпраці між Замовником та Продавцем і ось чому:
 • прозорі і відкриті вимоги для всіх учасників;
 • можливість брати участь з будь-якої точки світу, головне - мати доступ до мережі Інтернет;
 • створені умови для проведення конкурентного діалогу;
 • виключена корупційна складова тендерних закупівель в Україні;
 • є можливість оскаржити результати торгів в Антимонопольному комітеті;
 • вартість участі в тендері нижче рекламних витрат.
Пропонуємо скористатися можливостями офіційного майданчика Prozorro «Українська універсальна біржа» та взяти участь в електронних торгах. Ми щодня розсилаємо нові тендери в системі на електронну пошту користувачам, які оформили підписку. Задавайте ваші питання call-центру за телефоном: + 38 (044) 221-22-02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__