Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як відбувається закупівля лікарських препаратів через Прозорро

Державні закупівлі лікарських засобів – надважливе питання, що стосується кожного громадянина України. Медичні препарати і витратні матеріали для лікарень, вакцини, інсулін та спеціальні речовини для лабораторних досліджень щодня рятують тисячі життів. Багато проблем, пов’язаних з державними закупівлями ліків, вдалося вирішити після впровадження електронної системи ProZorro. Так, зараз тендери проводяться за спрощеною процедурою, суттєво зменшилась кількість зловживань, були заблоковані корупційні схеми, що діяли роками.

Участь у тендерах на закупівлю ліків через Прозорро

Ціна питання своєчасного забезпечення необхідними медпрепаратами вимірюється життям пацієнтів – саме тому медичні тендери мають проходити злагоджено і дуже швидко. В Україні державні закупівлі лікарських засобів завжди були найбільш корумпованою галуззю – зробити процес чесним та відкритим і для громадськості, і для потенційних постачальників допомогло переведення аукціонів в електронну систему закупівель ProZorro.
Держава має забезпечувати медичними препаратами та витратними матеріалами тисячі закладів охорони здоров’я, тож сьогодні сумарна вартість проведених аукціонів сягає 6 млрд. грн. на рік. Отже, участь у державних закупівлях створює нові можливості для розвитку малого та середнього бізнесу.

Реформування державних закупівель медичних препаратів через електронні майданчики

З моменту переведення медичних тендерів на майданчики Прозорро, система весь час прогресує та самовдосконалюється. Так, оголошуючи проведення державних закупівель лікарських засобів через майданчик «Української універсальної біржі», замовник може обрати назву чи діючу речовину препарату з готового списку, затвердженого МОЗ. Також було створене окреме підприємство, що вирішує питання зниження цін на лікарські препарати, об’єднує локальні закупівлі та укладає рамкові угоди, в цілому модернізує підхід до державних закупівель лікарських засобів. В планах – створити в Прозорро зручний електронний каталог, де всі лікарські препарати та супутні засоби будуть відображатися так само, як і товари в будь-якому онлайн-магазині.

Як виграти тендер на поставку медичних препаратів з УУБ

Взяти участь у державних закупівлях лікарських засобів постачальники можуть через платформу «Української універсальної біржі» - офіційно акредитованого електронного майданчика, що вже три роки успішно працює в системі Prozorro.
Після реєстрації на сайті tender.uub.com.ua, через форму пошуку постачальник швидко знайде потрібний тендер – у полі «Словник ДК 021:2015» закупівлі лікарських препаратів та витратних матеріалів знаходяться під номерами 33600000-6 «Фармацевтична продукція» та 33700000-7 «Засоби особистої гігієни» відповідно.
Своїм клієнтам УУБ пропонує якісний клієнтський сервіс – персональний менеджер залюбки відповість на всі ваші запитання. Ми регулярно повідомляємо постачальників про появу нових державних закупівель, також на сайті є багато текстових та відеоматеріалів, що допоможуть в найкоротші терміни освоїти роботу з електронним майданчиком.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__