Державні тендери - Харків серед лідерів

З тих пір як Україна перейшла на електронні тендери, Харків, а точніше підприємства цього регіону, беруть участь в них дуже активно і продуктивно. Тому що перемога в тендерах для учасників з цієї області не рідкість.
Згідно з інформацією з системи Prozorrо, станом на 27 березня 2018 року, в державних електронних закупівлях України взяли участь 9 483 установи з цього регіону, левова частка яких це представники обласного центру.
Велику активність в тендерах Харківські учасники, щодо конкурентних процедур, проявили:
  1. ТОВ «ЕК «Техномечта»;
  2. ТОВ «Валанж-Фарм»;
  3. ТОВ «Аметрін ФК»;
  4. ПАТ «Нова лінія»;
  5. ТОВ «ТД САНОЙЛ».
Державні підприємства та установи, які, згідно з нашим законодавством підпадають під визначення Замовників, також постійно проводять тендери в Харкові і області і провели більш 96 тисяч держзакупівель. Більше тендерів було проведено тільки в Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.
Найактивнішими організаторами є Харківська міська рада (понад 22 тисячі тендерів) та Харківська обласна державна адміністрація (понад 19 тисяч тендерів).
Харків - це один з найрозвинутіших регіонів України, який залучає постачальників і підрядників з усієї країни, а дистанційний принцип участі в електронних державних закупівлях сприяє їх інтеграції.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__