Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Харківські тендери і нецінові критерії відбору пропозицій

З тих пір, як в Україні почали проводитися державні тендери, Харків зайняв позицію одного з активних учасників даного процесу. Саме місто і область широко представлені і на стороні замовників послуг, і в числі постачальників. Серед державних установ, які часто публікують тендери в системі ProZorro.Держзакупівлі, можна назвати Харківську міськраду і «Харківський завод спеціальних машин» (Укроборонпром). Далеко не завжди для виграшу тендера досить запропонувати самі низькі ціни. Існує категорія торгів, в яких враховуються і нецінові критерії.

Основні критерії на тендерах в Харкові

Початковий етап даного процесу передбачає публікацію оголошення про державні торги на електронних майданчиках, які авторизовані системою ProZorro.Держзакупівлі. Це робить замовник товарів, послуг або робіт, тобто держустанова. В оголошенні описуються умови участі в тендері і список документів, які повинні надати потенційні постачальники.
Замовник детально вказує:
 • Вимоги до предмету закупівель. Вони включають характеристики товарів і послуг.
 • Кваліфікаційні норми для учасників.
 • Критерії оцінки пропозицій. Найчастіше це ціна, але в деяких випадках передбачені і додаткові параметри відбору.

Додаткові критерії для оцінки пропозиції виставляє організатор тендерних торгів. Це стосується тільки складних послуг, наприклад, консультаційних, дослідницьких, дослідно-конструкторських і інших, де немає постійного ринку.

До таких параметрів переважно відносяться:
 • умови оплати;
 • терміни виконання проекту;
 • наявність гарантійного сервісу;
 • обсяги експлуатаційних витрат;
 • наявність працівників відповідної кваліфікації та досвіду.
Це не повний перелік, тому він коригується замовником в залежності від проекту. Кожному критерію присвоюється числове значення, яке і визначає його важливість у порівнянні з ціною.
Використовуючи додаткові параметри при подачі тендерної пропозиції, Ви можете побічно вплинути на вибір переможця, оскільки нецінові переваги часто ключові для організатора торгів.

Переваги участі в тендерах Харкова

«Українська універсальна біржа» (tender.uub.com.ua) відкриває користувачам всі переваги участі в тендерах. Майданчик акредитований Міністерством економічного розвитку і торгівлі за 4 рівнями і завдяки підключенню до центральної бази ProZorro.Держзакупівлі дозволяє:
 • легко знаходити тендери в Харкові в онлайн-режимі;
 • знизити вартість залучення нових клієнтів (участь в торгах дешевше, ніж просування бізнесу через рекламу);
 • мінімізувати собівартість продукту / послуги, оскільки робота з державними структурами зазвичай дешевше в порівнянні з приватними замовниками;
 • oскаржити результати торгів (при необхідності).
Вибір переможця - це порівняно прозорий процес, тому кожен постачальник має шанс на підписання державного контракту. Щоб оформити документи правильно, вивчіть інформаційні матеріали на нашому сайті. Крім того, Ви можете підписатися на електронну розсилку «Української універсальної біржі», яка допоможе відстежувати актуальні тендери.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__