База актуальних тендерів України

Тендер - це своєрідний аукціон навпаки, в якому виграє той, чия пропозиція за сукупністю умов і вартості виявиться найвигіднішою.
Виграти тендер - означає отримати велике довгострокове замовлення, отже, для будь-якого бізнесу перемога в такому конкурсі - це нові перспективи розвитку. Однак, щоб взяти участь в тендері, про нього необхідно спершу дізнатися. З функцією інформування відмінно справляється база тендерів.

Для чого потрібні бази тендерів?

Оголошуючи конкурс на поставку товару або послуги, замовник зацікавлений в тому, щоб якомога більше компаній, що відповідають умовам конкурсу, змогли взяти в ньому участь. Забезпечивши конкуренцію між постачальниками, можна вибрати найвигіднішу пропозицію. У свою чергу, постачальники товарів і послуг зацікавлені в тому, щоб своєчасно дізнаватися про актуальні тендери і умови участі в них.
Електронний портал для проведення державних тендерів tender.uub.com.ua надає користувачам повну інформацію про держзакупівлі. На сайті перераховані також тендери підприємств України. За допомогою фільтрів можна вибрати статус торгу, регіон, дати проведення, впорядкувати список по замовниках і очікуваній вартості.
Подаючи оголошення про проведення тендеру, замовник може бути впевнений, що його побачать потенційні учасники. А постачальник отримує можливість швидко і просто дізнаватися про проведення торгів, готуватися до них заздалегідь і брати участь на рівних з іншими претендентами умовах.

Переваги роботи з порталом tender.uub.com.ua

Щоб отримати доступ до функціоналу сайту та можливість не тільки вивчати передік тендерів, але й проводити торги або брати участь в них, користувачеві необхідно зареєструватися на порталі tender.uub.com.ua.
Процедура проста і проводиться лише один раз. Необхідно:
  • заповнити інформаційні поля (реквізити) - слід пам'ятати, що користувач несе відповідальність за повноту і достовірність наданої інформації;
  • ідентифікувати себе в системі (шляхом підписання договору, електронного цифрового підпису або банківського платежу).
Після ідентифікації користувач отримує доступ до активного режиму закупівель. Функціональні можливості порталу при цьому будуть відрізнятися в залежності від статусу користувача як замовника або постачальника.
Плюси електронної бази тендерів:
  • актуальна інформація про проведення торгів;
  • каталог з фільтрами;
  • зручний функціонал для проведення торгів та участі в них.
Портал закупівель Української універсальної біржі tender.uub.com.ua забезпечує зустріч замовника і постачальника, а також прозорі умови для перемоги в тендері.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__