Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

База тендерів - державні закупівлі України

Державні закупівлі проходять в Україні за допомогою електронних платформ, підключених до системи Prozorro. На таких акредитованих майданчиках Прозорро, як «Українська універсальна біржа», зібрана актуальна база тендерів. Зареєстровані користувачі можуть переглядати пропозиції державних і комунальних підприємств, а також створювати закупівлі, приймати участь в них.

Навіщо потрібен список тендерів?

Тендер - конкурентна боротьба за можливість поставляти товари, виконувати роботи або надавати послуги компанії. У сучасних ринкових умовах складно знайти замовника, який б дотримувався всіх умов договору, який не відмовляється в останній момент від оплати.
На офіційному майданчику Prozorro tender.uub.com.ua є список тендерів, які проводять відповідно до чинного законодавства України. За порушення правил державних закупівель передбачені штрафи (розмір вказаний в КоАП). Тому для учасників - це легальний і безпечний спосіб отримати вигідний і довгостроковий замовлення на товари або послуги.
На електронних платформах Прозорро публікуються всі актуальні тендери, які потрапляють в систему. На офіційному сайті Prozorro також є інформація щодо держзакупівель, але тут не можна працювати з системою: реєструватися, подавати пропозиції, брати участь в державних закупівлях.
База тендерів на сайті «Українська універсальна біржа» надає можливість:
  • бути в курсі актуальних пропозицій підприємств з усієї України;
  • вибрати зі списку найбільш вигідне замовлення;
  • дізнатися повну інформацію про об'єкт держзакупівель;
  • брати участь у тендерних закупівлях на рівних і прозорих умовах.
В онлайн-режимі можна відфільтрувати тендери підприємств України за регіоном, замовником, бюджету і статусу. Так користувачі відразу бачать які пропозиції підходять під їхні вимоги.

База тендерів на tender.uub.com.ua: переваги

«Українська універсальна біржа» - офіційний майданчик системи Prozorro (рівень акредитації I-IV). Ця електронна платформа підключена до Центральної бази даних Прозорро, а значить, всі пропозиції підприємств відразу відображаються на сайті.
Додаткові переваги для наших користувачів:
  • щодня розсилаємо нові пропозиції по e-mail;
  • щопонеділка відправляємо на електронну пошту актуальні тендери;
  • консультанти call-center дадуть відповідь на всі запитання користувачів по роботі майданчика.
Також є покрокові відео інструкції, як створити держзакупівлю або взяти участь в конкурсі. На сайті передбачена можливість знайти цікаву пропозицію за назвою або кодом товару, ЄДРПОУ підприємства.
Реєструйтеся на нашій платформі tender.uub.com.ua, щоб скористатися повним функціоналом майданчика Прозорро. Запитання можна поставити, зателефонувавши на «гарячу» лінію: (044) 221-22-02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__