Увага акція!

Чудова новина! Новенький Samsung Galaxy A8 вже чекає на Вас! Поповніть баланс на суму від 3 400 грн. в особистому кабінеті на майданчику tender.uub.com.ua та беріть участь в розіграші.*
Акція триває до 11:00 год. 25-го квітня 2019 року, а розіграш відбудеться 26-го квітня 2019 року у прямому ефірі на нашій офіційній сторінці у Facebook о 14:00.
* Для участі в акції потрібно до 25 квітня 2019 року включно здійснити оплату з поточного рахунку організації, яка є зареєстрованою та ідентифікованою на авторизованому електронному майданчику «Українська універсальна біржа», tender.uub.com.ua I-IV рівнів акредитації, у сумі 3 400 грн. 00 коп., у т. ч. ПДВ, із зазначенням призначення платежу «Послуги з використання електронного майданчика згідно рахунку № 01-_____________-__ від __.__.2019» (рахунок формується клієнтом в особистому профілі) із обов’язковим використанням зазначених коштів для участі у публічних закупівлях шляхом подання тендерних пропозицій, які у подальшому будуть розкриті електронною системою закупівель.
Alternate Text

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__