Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери замовника 39592941

ЄДРПОУ : -
Організація : -
Адреса : -
Контактна особа:
Ім"я : -
E-mail : -
Телефон : -
Факс : -
Товариство з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут» є дочірньою компанією ПАТ «Київоблгаз», що відповідає за постачання природнього газу на території Київської області. Підприємство обслуговує 800 тис. кінцевих споживачів, тож на першому місті для «Київоблгаз збут» стоїть надання послуг високої якості та підвищення рівня обслуговування клієнтів. Свого часу саме це підприємство першим серед аналогічних організацій запропонувало своїм клієнтам послуги власного call-центру та створило на власному сайті для споживачів додаткову опцію «Особистий кабінет».

Державні закупівлі ТОВ «Київоблгаз збут» в електронній системі ProZorro

Відповідно до прийнятого у 2016 р. Закону України «Про публічні закупівлі», всі державні тендери сьогодні проводяться виключно через електронну систему Прозорро. Відкриття доступу до інформації про державні закупівлі суттєво знизило рівень корупції та дало змогу запобігти безлічі незаконних тіньових схем, що протягом років викачували гроші з кишень платників податків. Сьогодні відслідковувати перебіг торгів «Київоблгаз збут» чи будь-якої іншої державної або комунальної компанії можуть не тільки спеціальні контролюючі органи, а й журналісти, громадські організації та просто небайдужі українці. При спробах організувати корупційну схему, вимаганні грошей, несправедливому встановленні цін та спробах обрати переможцем «свого» кандидата, спостерігачі та учасники торгів подають скарги, до того ж, ця ситуація набуває широкого розголосу в пресі, що негативно впливає на репутацію замовника. У системі Прозорро.Закупівлі «Київоблгаз збут» оголошує тендери наступної тематики:
  • друк рахунків та поліграфічної продукції;
  • послуги з доставки кореспонденції, квитанцій і рахунків;
  • охорона території;
  • придбання комп’ютерів, офісної техніки;
  • замовлення реклами, маркетингових послуг;
  • закупка марок.

Як взяти участь у тендерах компанії «Київоблгаз збут» на майданчику tender.uub.com.ua

Подати пропозицію на закупівлі ТОВ «Київоблгаз збут» постачальники можуть через електронний майданчик «Української універсальної біржі», що офіційно допущений до роботи з системою ProZorro та має акредитацію I-IV рівня Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Після реєстрації знайти тендери компанії «Київоблгаз збут» чи будь-якого іншого замовника можна через форму пошуку на головній сторінці сайту. Зручна система фільтрів дозволяє відсортувати закупівлі за назвою компанії чи її номером в Єдиному реєстрі підприємств та організацій, датою проведення, бюджетом торгів, їх статусом або процедурою. Участь у держзакупівлях на майданчику УУБ має безліч переваг:
  • завдяки регулярній Email-розсилці ви першими дізнаєтеся про найбільш привабливі тендери;
  • кваліфіковані оператори контакт-центру залюбки нададуть безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються роботи майданчика та участі у публічних закупівлях;
  • на сайті tender.uub.com.ua є детальні відео-інструкції, за допомогою яких ви та ваші співробітники швидко опануєте роботу з системою Прозорро.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__