Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери замовника 20003749

ЄДРПОУ : -
Організація : -
Адреса : -
Контактна особа:
Ім"я : -
E-mail : -
Телефон : -
Факс : -
Як свідчить офіційний сайт Служби безпеки України, на підпорядкований Президенту державний орган спецпризначення покладені функції гарантування держбезпеки країни. Фактично СБУ була створена у 1991 р. – одразу після проголошення незалежності України. В рамках своєї компетенції СБУ виконує наступні завдання:
 • захищає конституційний лад, державний суверенітет та територіальну цілісність країни;
 • забезпечує збереження оборонного, економічного, науково-технічного потенціалу держави;
 • гарантує захист українських громадян від розвідувальних спецслужб інших країн;
 • своєчасно попереджує та викриває діяльність, що становить загрозу миру в країні чи являється небезпечною для її населення (корупція, тероризм, організована злочинність і т. д.);
 • проводить контррозвідувальну роботу;
 • виконує антитерористичні операції;
 • відповідає за психологічну безпеку громадян, створює протидію поширенню дезінформації на всій території України.

Тендери СБУ на електронних майданчиках Прозорро

Згідно прийнятого у 2016 р. закону «Про держзакупівлі», СБУ на рівні з іншими державними установами та підприємствами оголошує відкриті закупівлі через публічну електронну систему ProZorro. Для подачі тендеру та участі в аукціонах замовники і постачальники мають зареєструватися на офіційних електронних майданчиках, допущених до державних закупівель Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Якщо хочете переглянути актуальні оголошення Служби безпеки України – сайт tender.uub.com.ua допоможе вам у цьому! «Українська універсальна біржа» є офіційно акредитованим майданчиком, що з самого початку працює з системою Прозорро.Закупівлі. Пройшовши швидку реєстрацію, наші клієнти отримують повний доступ до центральної бази даних публічних закупівель. Наприклад, СБУ найчастіше оголошує тендери наступної тематики:
 • закупівля комп’ютерів, ноутбуків, сканерів, принтерів та іншої офісної техніки;
 • придбання комплектуючих та запчастин до ПЕОМ;
 • замовлення ліцензійного програмного забезпечення;
 • купівля комутаторів;
 • надання послуг з професійної підготовки та перепідготовки спеціалістів.

Особливості держзакупівель СБУ на майданчику tender.uub.com.ua

Після реєстрації на сайті «Української універсальної біржі» користувачі отримують доступ до актуальних тендерів, в тому числі закупівель СБУ. Для зручності користувачів на головній сторінці майданчика знаходиться форма пошуку: ввівши назву підприємства/установи, регіон, бюджет чи дату торгів, ви одразу побачите актуальні пропозиції від бажаного замовника. Дізнатися більше про діяльність установи можна на офіційному сайті Служби безпеки України ssu.gov.ua. Як свідчить статистика, при проведенні аукціонів організація надає перевагу відкритим торгам та допороговим закупівлям. Від перших другі відрізняються розміром річного бюджету: для звичайних підприємців їх максимальна сума складає 200 000 грн. для товарів чи послуг і 1,5 млн. для робіт, для компаній-монополістів – до 1 і 5 млн. грн. відповідно.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__