Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Пошук закупівлі

Тендери замовника 1521251251

ЄДРПОУ : -
Організація : -
Адреса : -
Контактна особа:
Ім"я : -
E-mail : -
Телефон : -
Факс : -
Державне підприємство МТП «Южний» займає перше місце в Україні за масштабом обігу вантажу, воно також є беззаперечним лідером по кількості коштів, що надходять до державного бюджету. В середньому за рік тут приймають і відправляють до 13 мільйонів тонн генеральних та навалювальних вантажів – металу, вугілля, залізної руди, сільськогосподарської продукції. Завдяки надсучасному розвантажувальному обладнанню, потужному портовому флоту, кваліфікованим спеціалістам та правильно налагодженій логістиці МТП кожного дня надає своїм клієнтам весь комплекс вантажно-розвантажувальних послуг. Морський торговельний порт «Южний» - найбільш глибоководні ворота України, збудовані на березі Чорного моря у водах Аджалицького лиману. Сьогодні в МТП працюють 2 700 фахових спеціалістів – компанія є єдиним українським підприємством, робота якого чітко приведена до загальносвітових стандартів якості (це, зокрема, стосується екологічного менеджменту та організації охорони праці). Окрім основних функцій, МТП «Южний» надає широкий спектр допоміжних послуг, в тому числі зі зберігання і переробки генерального, навалювального, штучного і тарного вантажу. Завдяки зручному розташуванню залізничних колій і розвинутій інфраструктурі автомобільних доріг державний порт приймає та відправляє вантаж цілодобово.

Державні закупівлі МТП «Южний» в електронній системі ProZorro

Згідно з чинним законодавством, сьогодні державні і комунальні підприємства, в тому числі і МТП, всі товари або послуги замовляють через електронні майданчики системи Прозорро. Кардинальна зміна підходу до сфери державних закупівель зробила тендери максимально публічними та відкритими для громадськості. За ходом кожного аукціону МТП «Южний» онлайн спостерігають десятки активістів, журналістів та просто небайдужих громадян. До того ж, система автоматично зберігає історію завантажених документів. Як результат – недобросовісним чиновникам важко втрутитися у перебіг торгів, вимагати відкати чи обирати наперед «проплачених» кандидатів.

Прийняти участь у відкритих торгах Морського торговельного порту «Южний» на майданчику tender.uub.com.ua

Зараз подати пропозицію на торги, замовником яких є МТП «Южний», може будь-який постачальник. Для цього достатньо зареєструватися на сайті «Української універсальної біржі» - офіційному майданчику ProZorro, що має чотири рівні акредитації Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Всього в декілька кліків ви отримаєте доступ до наступних закупівель МТП:
  • придбання газового палива;
  • закупівля залізничного обладнання;
  • передплата спеціалізованих періодичних видань;
  • замовлення рекламних листівок і каталогів;
  • купівля реєстраційних журналів;
  • придбання ліцензійного програмного забезпечення;
  • закупка свіжої випічки і кондитерських виробів;
  • купівля ліків.
Підписуйтеся на регулярну Email-розсилку біржі, наш YouTube-канал та сторінку у Facebook, першими дізнавайтеся про прибуткові закупівлі та перемагайте в торгах!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__