переглянути аукціони
+ 38 (044) 221-22-02
гаряча лінія
ТЕНДЕРИ НА ПОШТУ

Лого tender.uub.com.ua


Як знайти цікавий тендер на ремонт?

Закон про Prozorro

Сьогодні кожен день в системі електронних закупівель Прозорро публікується як мінімум один тендер на ремонт, але частіше за все кількість таких тендерів перевищує 50 публікацій на день.

Це дуже легко перевірити, відвідавши авторизований у вересні 2016 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України сайт торгівельного майданчика tender.uub.com.ua і набравши потрібне слово в рядку пошуку.
 
Також відшукати "свіжий" та відповідний тендер на ремонтні роботи можна скориставшись відповідним фільтром «ДК021:2015» вибравши 45000000-07 "Будівельні роботи та поточний ремонт" або інші потрібні до ситуації.
 
За допомогою уточнюючих фільтрів таких як "Бюджет", "Регіон", "Замовник" будь-який бажаючий завжди знайде необхідний для роботи тендер. Ремонт капітальний або поточний, нерухомості або дороги - сьогодні робить насправді кожна державна установа. Саме тому будівельна галузь це завжди цікава і популярна галузь в державних закупівлях.
 
Рекомендуємо кожному підприємству спробувати власні сили в роботі з державним і місцевими бюджетами, і упевнитися, що участь в державних тендерах стане для підприємства вигідним способом ведення бізнесу.ЗНАЙТИ ТЕНДЕР

Оцінка цієї статті = 3