+ 38 (044) 221-22-02
гаряча лінія
ТЕНДЕРИ НА ПОШТУ

Реєстрація договорів в системі Prozorro

Як і всі інші процедури, публікація договорів у системі ProZorro здійснюється в електронній формі. Уповноважена особа або Тендерний комітет Замовника вносить укладений договір до відповідної форми та завантажує його на веб-портал. Протягом одного дня система в автоматичному режимі оприлюднить цей договір. 

Внесення договору в систему електронних публічних закупівель ProZorro відбувається в особистому кабінеті користувача на тому майданчику, на якому Замовник розпочав дану процедуру закупівлі. Опублікування паперового варіанту договору, що був укладений між Замовником і Постачальником відбувається на сторінці відповідної закупівлі. На майданчику Української Універсальної Біржі користувачам пропонується натиснути кнопку “Контракт” та завантажити скановану копію паперового договору з підписами обох сторін.

Чи потрібно всі договори публікувати в Прозорро?

Всі договори про публічні закупівлі, які було укладено після 1 серпня 2016 року в обов’язковому порядку мають бути опубліковані в системі ProZorro, а договір, що підпадає під категорію допорогових та був укладений до зазначеної дати необов’язково публікувати в системі. Також немає необхідності завантажувати договір, підписання якого відбулось до 1 січня 2015 року, про реєстрацію такого контракту достатньо повідомити на офіційному веб-порталі Державних закупівель

Не потребують реєстрації на ProZorro безстрокові договори, укладені декілька років тому, наприклад у 2007 або в 2010 роках.

Порушення термінів опублікування в Прозоро

Договір про закупівлю товарів, робіт чи послуг, здійснену через систему електронних торгів ProZorro, має бути опублікований Замовником не пізніше, ніж через два дні після після укладення. Якщо до договору вносяться зміни, про них повідомляється не пізніше, ніж в триденний строк після їх внесення. 

Відповідно до статті 38 Розділу VІІІ Закону України «Про публічні закупівлі» за номером 922-VIII від 25.12.2015, відповідальність за порушення процедур закупівлі несуть члени тендерного комітету або Уповноважена особа Замовника.