переглянути аукціони
+ 38 (044) 221-22-02
гаряча лінія
ТЕНДЕРИ НА ПОШТУ

Лого tender.uub.com.ua


Деякі нюанси про проведення тендеру в Прозорро

Закон про Prozorro

Загальні правила проведення тендеру та механізм участі в тендері стали значно простішими й зрозумілими для підприємців та пересічних громадян після впровадження в 2016 році електронної системи державних закупівель вже на законодавчому рівні завдяки Закону України «Про публічні закупівлі».

Для того, щоб в цілому зрозуміти порядок проведення тендеру необхідно ознайомитися з основними видами електронних закупівельних процедур, що проводяться в системі Прозорро:
  • Допорогові закупівлі;
  • Відкриті торги;
  • Відкриті торги з публікацією англійською мовою.
Допорогові закупівлі – це закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує 200 тисяч грн для товарів та послуг, та 1,5 млн. грн для робіт. Якщо ж очікувана вартість закупівлі за певним видом товару не перевищує зазначені ліміти, то Замовник може проводити конкурентну тендерну процедуру за власним бажанням.
 
Відкриті торги – це закупівлі, очікувана вартість яких перевищує ліміти, що зазначені вище, але не перевищує 133 тисяч євро для товарів та послуг, а також 5,15 млн. євро для проведення робіт. Проведення цієї процедури є обов’язковим для Замовника, в разі якщо очікувана річна вартість закупівель відповідного виду товару, робіт чи послуг знаходиться в межах зазначених лімітів.
 
Відкриті торги з публікацією англійською мовою проводяться якщо очікувана вартість перевищує зазначені в попередньому абзаці розміри.
 
Більш детально про те, що охоплює процедура проведення тендеру Ви можете дізнатись переглянувши наші навчальні відео за посиланням або на нашому Yotube-каналі.ЗНАЙТИ ТЕНДЕР

Оцінка цієї статті = 4.5