переглянути аукціони
+ 38 (044) 221-22-02
гаряча лінія
ТЕНДЕРИ НА ПОШТУ

Лого tender.uub.com.ua


Державні тендери - Харків серед лідерів

Закон про Prozorro

З тих пір як Україна перейшла на електронні тендери, Харків, а точніше підприємства цього регіону, беруть участь в них дуже активно і продуктивно. Тому що перемога в тендерах для учасників з цієї області не рідкість.

Згідно з інформацією з системи Prozorrо, станом на 27 березня 2018 року, в державних електронних закупівлях України взяли участь 9 483 установи з цього регіону, левова частка яких це представники обласного центру.
 
Велику активність в тендерах Харківські учасники, щодо конкурентних процедур, проявили:
  1. ТОВ «ЕК «Техномечта»;
  2. ТОВ «Валанж-Фарм»;
  3. ТОВ «Аметрін ФК»;
  4. ПАТ «Нова лінія»;
  5. ТОВ «ТД САНОЙЛ».
Державні підприємства та установи, які, згідно з нашим законодавством підпадають під визначення Замовників, також постійно проводять тендери в Харкові і області і провели більш 96 тисяч держзакупівель. Більше тендерів було проведено тільки в Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.
 
Найактивнішими організаторами є Харківська міська рада (понад 22 тисячі тендерів) та Харківська обласна державна адміністрація (понад 19 тисяч тендерів).
 
Харків - це один з найрозвинутіших регіонів України, який залучає постачальників і підрядників з усієї країни, а дистанційний принцип участі в електронних державних закупівлях сприяє їх інтеграції.ЗНАЙТИ ТЕНДЕР

Оцінка цієї статті = 4.75